+370 690 33 555 info@btcompany.lt

Apie mus

UAB „Business Tour Company“ –  unikalus kelionių organizatorius teikiantis išskirtines turizmo ir svetingumo paslaugas verslo ir VIP klientams. Mūsų profesionalus požiūris į dalykinio turizmo perspektyvas ir sėkmę, padės minimalizuoti jūsų įmonės kelionių biudžetą, garantuos operatyvų organizacinių klausimų sprendimą ir aprūpins jūsų keliautojus nepralenkiamos kokybės paslaugomis.

Mes atviri naujovėms, ieškome modernių ir efektyvių tobulėjimo galimybių ir sprendimų, taupome Jūsų laiką bei kūrybiškai išpildome visų keliautojų poreikius.

Mūsų tikslas - teikti išskirtines paslaugas - t.y. V.I.P. pasitikimas atvykstant, aukštos komforto klasės automobilių parkas, dalykinių specializuotų susitikimų organizavimas, vienetinių pažintinių individualių turų programos, teminių vakaronių ir švenčių rengimas ir daug daugiau malonių staigmenų garantija su šypsena!

Siūlome tik komfortiškas ir patikimas transporto priemones, rekomenduojame tik patikrintus aukštos aptarnavimo klasės viešbučius – visos mūsų teikiamos paslaugos turi atitikti išskirtinai kokybišką aptarnavimo standartą.

Mūsų misija - aptarnavimo kokybė. Mums rūpi klientų komfortas, saugumas ir pasitenkinimas suteiktomis paslaugomis.

Privilegijuotų paslaugų garantija ir individualus bei išskirtinis požiūris į kiekvieną kliento užsakymą ar pageidavimą – visa tai lemia aukštą aptarnavimo standartą ir suteiktų paslaugų kokybę. Patikimumas, efektyvi komunikacija ir mūsų komandos profesinė kompetencija bei abipusis pasitikėjimas sukuria ilgalaikius bendradarbiavimo ryšius su individualiais klientais ir verslo partneriais.

UAB „Business Tour Company“ – išskirtines transporto, dalykinio turizmo ir atvykstamojo turizmo paslaugas teikianti įmonė, siūlanti visą verslo klientų ir individualių turistų grupių poreikių aptarnavimo paketą.

Patikėkite mums savo organizacinius verslo rūpesčius,  ir mes atliksime viską už jus, atižvelgdami į visus jūsų ir jūsų klientų pageidavimus ir poreikius. Kreipkitės dėl turų paketų - ir mes jums pasiūlysime nepamirštamą kelionę ar ekskursiją, su profesionaliais gidais ir kelionių vadovais. Mums rūpi kiekvienas klientas, todėl mes visuomet stengiamės pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas!

UAB „Business Tour Company“ darbuotojai atsižvelgs į kiekvieną jūsų reikalavimą ir pageidavimą bei pasiūlys optimalų užsakymo planą už geriausią kainą. Drąsiai patikėkite mums savo rūpesčius ir jūs tikrai nenusivilsite!