+370 690 33 555 info@btcompany.lt

Ekskursijos

KLASIKINĖ EKSKURSIJA PO VILNIAUS SENAMIESTĮ

Siūlome aplankyti didžiausią Lietuvos miestą – Vilnių. Eidami pėsčiomis, ar važiuodami miestu pajusite prabangią Gotikos, Renesanso, Baroko, Klasikinio bei Modernaus stiliaus atmosferą ir išgirsite visą istorinio ir šiuolaikinio gyvenimo apžvalgą, o profesionalus gidas palydės Jus prie lankytinų vietų. Ekskursijos metu aplankysite Katedros aikštę ir varpinės bokštą, Gedimino pilies bokštą ir paminklą Lietuvos Didžiajam Kunigaikščiui Gediminui, pasigrožėsite gotikine Šv. Onos bažnyčios ir Bernardinų vienuolyno ansambliu, pasivaikščiosite senosiomis Vilniaus gatvelėmis, aplankysite Prezidentūros aikštę, Vilniaus Universiteto kiemelius, Rotušės aikštę, Aušros vartus su stebuklinguoju Švč. Mergelės Marijos paveikslu. Ekskursijos pabaigoje nuvažiuosite aplankyti Vilniaus Barokinio stiliaus perlo - Šv. Petro ir Povilo bažnyčią.

Trukmė: 4-5 valandos

Dėl kainos teiraukitės tel.86 90 33555, tours@btcompany.lt


NAKTINIS VILNIUS

Ekskursijos metu, Jūsų profesionalus gidas leisis su Jumis į vakarinį pasivaikščiojimą ar pasivažinėjimą Vilniaus senamiesčio gatvelėmis. Autentiškoje, vakarėjančio Vilniaus aplinkoje, išgirsite garsiausias meilės, kilmingų miestelėnų ir vaiduoklių istorijas bei galėsite patys sudalyvauti trumpose inscenizacijose. Ekskursijos pabaigoje Jus palydėsime į pasirinktą restoraną ar naktinį klubą.

Trukmė: 2 valandos.

Dėl kainos teiraukitės tel.86 90 33555, tours@btcompany.lt


NUODĖMIŲ MIESTAS

Ekskursijos metu išgirsite šokiruojančių faktų apie pačią seniausią pasaulyje profesiją- prostituciją. Nustebsite, išgirdę, kokias nuodėmes slepia didingosios senamiesčio gatvelės. Čia vaikščiojo ne tik didikai ir kunigaikščiai, bet knibždėte knibždėjo ir laisvo elgesio merginos. Kas galėjo pagalvoti, kad dabar prabangūs ir daugelio gerai žinomi pastatai suburdavo neištikimus vyrus, jaunus studentus ir net to meto didikus ar aukštus valstybės pareigūnus. Sužinosite, kad ir Vilnius turėjo raudonųjų žibintų kvartalą, kuriame stoviniuodavo žemiausio lygio moterys už pinigus. Kiek jos uždirbdavo, kaip gyveno, kas jas globojo- visa tai ir dar daugiau ekskursijoje "Nuodėmių miestas".

Trukmė: 1,5 valandos.

Dėl kainos teiraukitės tel.86 90 33555, tours@btcompany.lt


VILNIAUS POŽEMIAI

Ekskursijos metu susipažinsite su Vilniaus istorija, išlikusia jo požemiuose, apsilankysite garsiausiuose požemiuose, kurių po Vilniaus gatvėmis yra kelios dešimtys. Ekskursijos metu aplankysite Katedros požemius, kuriuose yra saugomi Kunigaikščių palaikai, taip pat Šv. Kryžiaus (Bonifratų) bažnyčią, Gintaro galerijos rūsius, J. ir M. Šlapelių namų - muziejaus rūsius, Šv. Jono gatvės galerijos rūsius. Ekskursijos metu susipažinsite su savo protėvių istorija ir jų gyvenimo būdu, pajusite praeities dvasią. Objektų sąrašas gali šiek tiek keistis.

Trukmė: apie 3 valandos.

Dėl kainos teiraukitės tel.86 90 33555, tours@btcompany.lt


Ekskursijos po kitus Lietuvos miestus


SENOSIOS SOSTINĖS: KERNAVĖ - TRAKAI

Susipažinus su Vilniaus istorija ir miesto įžymybėmis, būtina pamatyti ir senąsias Lietuvos sostines, tai Kernavę ir Trakus. Pirmoji sostinė raštiškuose šaltiniuose minima jau nuo XIII amžiaus, o didingi Kernavės piliakalniai mena taurius karžygių laikus. Apsilankę Kernavės Archeologijos muziejuje bei pasigrožėję vaizdingomis apylinkėmis, pajudame link Trakų, daugiakultūrinio miestelio, apsupto ežerų. Gausia istorijos muziejaus ekspozicija garsėjanti Trakų valdovų pilis mena XIV amžiaus didžias kovas ir ilgamečius kryžiuočių šturmus. Autentiškas karaimų architektūros bei kulinarinis paveldas maloniai nustebins ir išrankiausią miestelio svečią.

Trukmė: 5 valandos.

Dėl kainos teiraukitės tel.86 90 33555, tours@btcompany.lt


TRAKAI

Pamatykite garsiausią istorinę Baltų pilį, buvusią Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės sostinę – Trakus. Su savita tradicine medžio architektūra, Nacionalinio istorinio parko viduryje, apsuptas ežerų, įsikūręs miestelis Trakai, kuris pripažįstamas ir neretai vadinamas „istorijos perlu“. Būtent čia, Trakuose, galite sutikti rečiausią tautinę mažumą – karaimus, kurie pakviesti Kunigaikščio Vytauto Didžiojo, atvyko apsigyventi Lietuvoje nuo XIV amžiaus. Papildomai, nuo Trakų pilies prieplaukos, galima užsakyti apžvalginį turą jachta, ar romantiškai pasiirstyti valtele...Nuoširdžiai siūlome lankantis Trakuose paragauti kibinų, ar kitų tradicinių karaimų patiekalų.

Trukmė: 3,5 valandos.

Dėl kainos teiraukitės tel.86 90 33555, tours@btcompany.lt


KAUNAS

Ekskursija po Kauną - antrą pagal dydį Lietuvos miestą, ir laikinąją sostinę Antrojo Pasaulinio karo metu. Ekskursijos metu aplankysite pačias gražiausias ir svarbiausias Kauno senamiesčio vietas ir objektus - Kauno pilies liekanas, Laisvės alėją, Perkūno namus, Šv. Jurgio bažnyčią, Rotušės aikštę, Jėzuitų bažnyčią, Kauno arkikatedrą. Renkantis iš lankytinų objektų verta paminėti ir aplankyti baroko perlą - Pažaislio vienuolyno ansamblį, garsiausio Lietuvos kompozitoriaus M.K.Čiurlionio nacionalinį dailės muziejų, taip pat IX Forto muziejų ar įdomesnį Velnių muziejų, o vaikams, žinoma, Kauno Zoologijos sodą. Taip pat keliaujant į Kauną iš Vilniaus, rekomenduojame pakeliui aplankyti Lietuvių liaudies buities muziejų, įsikūrusiį Rumšiškėse.

Trukmė:  6-8 valandos (priklausomai nuo lankomų objektų ir muziejų skaičiaus)

Dėl kainos teiraukitės tel.86 90 33555, tours@btcompany.lt


DRUSKININKAI

Druskininkai - vienas iš garsiausių Lietuvos SPA kurortų, garsių savo natūraliomis versmėmis ir mineraliniais vandenimis. Miestas įsikūręs Dzūkijos Nacionalinio parko teritorijoje yra vienas ir žaliausių Lietuvos kampelių. Ekskursijos metu aplankysite "Grožio" šaltinį - versmę, Druskininkų Švč. Mergelės Marijos Škaplierinės bažnyčią, Druskininkų stačiatikių cerkvę, parką, pageidaujant aplankysite M.K.Čiurlionio memorialinį muziejų ir mažąją galeriją, muziejų "Girios aidas". Taip pat lankantis Druskininkuose rekomenduojame apsilankyti ir šiose netoliese esančiuose vietovėse: Liškiavos vienuolyne, Merkinėje siūlome aplankyti Merkinės piliakalnį ir pasigrožėti apylinkių vaizdais, aplankyti garsųjį sovietinių skulptūrų "Grūto parką".

Trukmė:  5-8 valandos (priklausomai nuo lankomų objektų ir muziejų skaičiaus)

Dėl kainos teiraukitės tel.86 90 33555, tours@btcompany.lt

 

EKSKURSIJOS PAJŪRYJE


KURŠIŲ NERIJA

Kuršių Nerija yra vienas iš gražiausių Lietuvos kampelių, Kuršių Nerijos nacionalinis parkas taip pat įrašytas ir į saugomų pasaulio kultūros objektų sąrašą UNESCO. Persikėlę į Alksnynę aplankysite Lietuvos jūrų muziejų ir delfinariumą. Kuršių Nerijoje taip pat aplankysite Juodkrantę - Vėtrungių galeriją,  Raganų kalną, Nidą, žvejo etnografinę sodybą, Neringos istorijos muziejų, Thomo Manno memorialinį muziejų, etnografines kapinaites Preiloje,  evangelikų - liuteronų bažnyčią, kurioje vasarą yra rengiami koncertai,  pasivaikščiosite po pajūrį ir po Akmens skulptūrų parką Pervalkoje, visus žavi Parnidžio kopa ir  pasivaikščiojimas jo pažintinisžu taku ir t.t.

Trukmė:  5-8 valandos (priklausomai nuo lankomų objektų ir muziejų skaičiaus)

Dėl kainos teiraukitės tel.86 90 33555, tours@btcompany.lt


KLAIPĖDA

Klaipėda yra trečias pagal dydį Lietuvos miestas ir Lietuvos jūrų uostas. Klaipėdoje aplankysite Mažosios Lietuvos istorijos muziejų, Pilies muziejų, Kalvystės muziejų, miesto simbolį laivą Meridianą, ir kt. Miesto centre - Teatro aikštėje mėgsta susirinkti jaunimas, tai taip pat populiari laisvalaikio vieta, kurios akcentas yra skulptūra " Taravos anikė" ir paminklas Simonui Dachui. Miesto svečius žavi Klaipėdos senamiesčio  senoji architektūra - fachverkas.Taip pat aplankysite žymiausias miesto skulptūras ir paminklus "Arka" - paminklas vieningai Lietuvai, skulptūra "Klaipėdietis", sulptūra "Juodasis vaiduoklis", paminklas Martynui Mažvydui ir t.t.

Trukmė:  4-6 valandos (priklausomai nuo lankomų objektų ir muziejų skaičiaus)

Dėl kainos teiraukitės tel.86 90 33555, tours@btcompany.lt


PALANGA

Palanga - populiariausias Lietuvos vasaros kurortas, pritraukiantis milijonus svečių tiek iš Lietuvos, tiek iš užsienio. Palangoje aplankysite Palangos botanikos parką ir jame įsikūrusį Gintaro muziejų su nuostabiu rožių sodu, Birutės kalną, pasivaikščiosite Palangos jūros tiltu ir pagrindine Basanavičiaus gatve, šurmuliuončią ir kupiną kavinių ir restoranų, įvairių suvenyrų parduotuvėlių.

Trukmė:  4-6 valandos (priklausomai nuo lankomų objektų ir muziejų skaičiaus)

Dėl kainos teiraukitės tel.86 90 33555, tours@btcompany.lt


Kitos rekomenduojamos ekskursijos:

SIŪLOME MOKSLEIVIAMS PARUOŠTAS IR PASKAIČIUOTAS EKSKURSIJAS IR PROGRAMAS: